2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP I BIEŻĄCA DOSTAWA FABRYCZNIE NOWYCH I REGENEROWANYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH, PODZESPOŁÓW I MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO AUTOBUSÓW
Beschreibung: Ustawa z dnia 11 września 2019 roku – Prawo zamówień publicznych - (t.j.: Dz. U. 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.)
Vorherige Bekanntmachung: 607095-2025
Interne Kennung: NZ.26.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewidział zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP – tzw. procedury „odwróconej”.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34312000 Motorenteile, 34312500 Dichtungen, 34312700 Treibriemen aus Gummi, 34320000 Mechanische Ersatzteile außer Motoren und deren Ersatzteilen, 34322000 Bremsen und Bremsenteile, 34324000 Räder, Teile und Zubehör, 31130000 Wechselstromgeneratoren, 31510000 Elektrische Glühlampen, 31532920 Glühlampen und Leuchtstofflampen, 31612200 Anlasser, 34326100 Kupplungen und zugehörige Teile, 34913300 Fender, 42122180 Kraftstoffpumpen, 42123500 Turbokompressoren, 42141110 Antriebswellen, 42514310 Luftfilter, 42913300 Ölfilter, 42913400 Kraftstofffilter, 42913500 Luftansaugfilter, 44165100 Schläuche, 44167400 Bogen, 44425200 Gummidichtungen, 44531510 Bolzen und Schrauben, 44531600 Muttern, 44532100 Nieten, 44532200 Unterlegscheiben, 31431000 Bleiakkumulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1)bieżąca dostawa fabrycznie nowych części, podzespołów, materiałów eksploatacyjnych oraz regenerowanych części zamiennych do autobusów, w asortymencie, ilościach i cenach określonych w załączniku nr 1 do SWZ (tabele A - J); 2)zakup od Zamawiającego zużytych części zamiennych i podzespołów nadających się do naprawy, przeznaczonych do sprzedaży, w asortymencie, ilościach i cenach określonych w załączniku nr 2 do SWZ (tabela K); 3)odbiór od Zamawiającego własnym środkiem transportu i na własny koszt oraz ryzyko asortymentu przeznaczonego do złomowania w ilościach odpowiadających ilości dostarczonego nowego asortymentu oraz przekazanie ich producentowi /importerowi do recyklingu przy zachowaniu wymaganych przepisami prawa warunków gromadzenia, składowania, transportu i unieszkodliwiania odpadów; 4)zorganizowanie na terenie siedziby Zamawiającego magazynu na oferowany i objęty zamówieniem przedmiot zamówienia, w wynajmowanym od Zamawiającego pomieszczeniu magazynowym, na warunkach określonych postanowieniami odrębnej umowy najmu, której wzór stanowi załącznik nr 3 do umowy dostawy (załącznik nr 3 do SWZ).