See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie naprawy powypadkowej elektrycznego zespołu trakcyjnego ED161-004
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy powypadkowej elektrycznego zespołu trakcyjnego ED161-004. 2. Postępowanie w sprawie udzielenia zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą Pzp”.
Vorherige Bekanntmachung: 570337-2025
Interne Kennung: 25/WNP-029051/TUT
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001