2. Verfahren
Verfahren
Titel: NORD OLŠOVKA, spol. s r.o. - Projekt materiálového využití odpadů
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky jsou dodávky v souvislosti s realizací projektu „NORD OLŠOVKA, spol. s r.o. - Projekt materiálového využití odpadů“. Konkrétně se jedná o pořízení nové a nepoužité drtící technologie. Podrobně je předmět plnění popsán ve specifikaci předmětu plnění, která tvoří přílohu zadávací dokumentace
Interne Kennung: NORD OLŠOVKA, spol. s r.o. - Projekt materiálového využití odpadů
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42914000 Recyclingvorrichtungen, 43414000 Mahlmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky jsou dodávky v souvislosti s realizací projektu „NORD OLŠOVKA, spol. s r.o. - Projekt materiálového využití odpadů“. Konkrétně se jedná o pořízení nové a nepoužité drtící technologie. Podrobně je předmět plnění popsán ve specifikaci předmětu plnění, která tvoří přílohu zadávací dokumentace.