See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa drukowania, pakowania, adresowania, kolportowania i dostawy pisma Samorządu Województwa Mazowieckiego, tj. miesięcznika „Mazowsze serce Polski” oraz numeru specjalnego w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa drukowania, pakowania, adresowania, kolportowania i dostawy 7 wydań pisma Samorządu Województwa Mazowieckiego, tj. miesięcznika „Mazowsze serce Polski” w nakładzie 90 000 egzemplarzy/wydanie oraz numeru specjalnego w 2026 r. w nakładzie 100 000 egzemplarzy/wydanie. Wykonawca ma zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z dokumentami zamówienia w szczególności z opisem przedmiotu zamówienia oraz projektowanymi postanowieniami umowy. Szczegółowe warunki zamówienia zawarte są w dokumentach zamówienia zamieszczonych na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem strony internetowej https://platformazakupowa.pl/transakcja/1202187 (platforma zakupowa)
Vorherige Bekanntmachung: 775375-2025
Interne Kennung: OR-D-III.272.131.2025.LB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79810000 Druckereidienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes, 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung, 79920000 Dienstleistungen des Abfüll- und Verpackungsgewerbes und zugehörige Leistungen, 79921000 Dienstleistungen des Abfüll- und Verpackungsgewerbes, 79570000 Erstellen von Adressenlisten, Postversand
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa drukowania, pakowania, adresowania, kolportowania i dostawy 7 wydań pisma Samorządu Województwa Mazowieckiego, tj. miesięcznika „Mazowsze serce Polski” w nakładzie 90 000 egzemplarzy/wydanie oraz numeru specjalnego w 2026 r. w nakładzie 100 000 egzemplarzy/wydanie. Wykonawca ma zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z dokumentami zamówienia w szczególności z opisem przedmiotu zamówienia oraz projektowanymi postanowieniami umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w zakresie zamówienia podstawowego z możliwością uruchomienia opcji. Szczegółowy zakres przedmiotowy i ilościowy przedmiotu zamówienia w zakresie zamówienia podstawowego oraz w zakresie zamówienia w opcji określony został w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 2. Zamawiający powiadomi Wykonawcę o uruchomieniu opcji. 3. Uruchomienie opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy i nie może stanowić podstawy jakiejkolwiek odpowiedzialności wobec Wykonawcy z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. Uruchomienie opcji nie wymaga zawarcia aneksu do umowy.