2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kulturní a vzdělávací centrum
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce bývalého okresního domu na kulturní a vzdělávací centrum. Dochází k rekonstrukci nemovité kulturní památky, změnám dispozic a změně provozního řešení stavby. Zároveň dochází k rekonstrukci sklepních prostor sousední budovy za účelem změny v užívání na archiv nové městské knihovny. Podrobnější informace jsou uvedeny v dalších částech zadávacích podmínek, resp. v přílohách zadávací dokumentace, jimiž jsou Projektová dokumentace, Soupis stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a Závazný vzor smlouvy.
Interne Kennung: Kulturní a vzdělávací centrum
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 ZZVZ právo prodloužit termín provádění díla v případě, že dojde ke zdržení provádění díla v důsledku prodlení na straně památkového úřadu.