823712-2025 - Ergebnis
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu śródoperacyjnej oceny histologicznej marginesów onkologicznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, instalacja i uruchomienie systemu śródoperacyjnej oceny histologicznej marginesów onkologicznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu śródoperacyjnej oceny histologicznej marginesów onkologicznych zwanych dalej „sprzętem”. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu „Parametry wymagane” (zał. 2 do SWZ, zwany dalej również jako „FPW”), formularz ten winien bezwzględnie być złożony wraz z formularzem oferty (zał. 1 do SWZ, zwany dalej również jako „FO”). Zamawiający wymaga aby zaoferowany sprzęt stanowił wyrób medyczny – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm., dalej: „UoWM”), wprowadzony do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zamawiający w danym postępowaniu nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie składa się z 1 zadania. Postępowanie dotyczy zakupu jednego typu sprzętu. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Vorherige Bekanntmachung715106-2025
Interne KennungZP.220.110.25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu śródoperacyjnej oceny histologicznej marginesów onkologicznych zwanych dalej „sprzętem”. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu „Parametry wymagane” (zał. 2 do SWZ, zwany dalej również jako „FPW”), formularz ten winien bezwzględnie być złożony wraz z formularzem oferty (zał. 1 do SWZ, zwany dalej również jako „FO”). Zamawiający wymaga aby zaoferowany sprzęt stanowił wyrób medyczny – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm., dalej: „UoWM”), wprowadzony do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zamawiający na podstawie art. 30 ust. 2 ustawy PZP udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Zamawiający w danym postępowaniu nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie składa się z 1 zadania. Postępowanie dotyczy zakupu jednego typu sprzętu. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych
Interne Kennungzadanie 1