See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Expozice "Historické divadlo a divadelní kultura v prostředí aristokracie"
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení nové expozice historického divadla a divadelní kultury v prostředí aristokracie, dále stavební připravenost pro instalaci expozic a ozvučení místností expozic. Místem plnění je Zámek Litomyšl, který je nemovitou kulturní památkou, národní kulturní památkou i památkou pod ochranou UNESCO.
Interne Kennung: N006/23/V00025631
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Expozice Historické divadlo a divadelní kultura v prostředí aristokracie