2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak 5 locaties (Gymzalen) gemeente Maasdriel
Beschreibung: Het doel van opdracht is het afsluiten van een overeenkomst met één dienstverlener voor het schoonmaken van een vijf (5) locaties in de gemeente Maasdriel. De schoonmaak werkzaamheden vinden plaats volgens een vooraf opgesteld schoonmaakprogramma. De schoonmaak moet voor 8.30 uur in de ochtend afgerond zijn als de scholen starten. Onderdeel van de opdracht is het leveren en bijhouden van toiletpapier op de vijf (5) schoon te maken locaties. Deze kosten zitten inbegrepen in de maandprijs. MFC de Kreek en De Hooge Wal zijn ook onderdeel van de opdracht. Echter is het niet zeker of deze locaties nog voor de gehele contractduur in beheer zijn van de gemeente. Daarom zal jaarlijks gekeken worden gekeken of deze locaties onderdeel blijven van de overeenkomst. In de gemeente Maasdriel zijn vijf (5) gym- sportzalen in beheer van de gemeente. Het gaat om de gymzalen. • De Muggenheuvel (Velddriel); • De Hooge Wal (Hedel); • De Treffer (Ammerzoden); • De Bogerd (Rossum); • De Kreek (Kerkdriel). Schoonmaak 5 locaties (Gymzalen) gemeente Maasdriel
Interne Kennung: 251210
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911100 Reinigung von Unterkünften
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: schoonmaak 5 locaties (Gymzalen) gemeente Maasdriel Achoonmaak 5 locaties (Gymzalen) gemeente Maasdriel
Interne Kennung: 1