See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka transakčního portálu pro Nemocnici Slaný
Beschreibung: Dodávka transakčního portálu pro Nemocnici Slaný zahrnujícího v části 1 veřejné zakázky infrastrukturní (HW) a v části 2 aplikační (SW) řešení, to vše dle Technické specifikace – infrastrukturní (HW) řešení a Technické specifikace – aplikační (SW) řešení.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 48821000 Netzwerkserver, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka HW řešení
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka infrastrukturní (HW) řešení pro zajištění provozu Transakčního portálu nemocnice Slaný. Konkrétně se jedná o dodávku: 1) Zabezpečení implementovaného řešení (firewall, server určený pro provoz firewallu, služby související s dodávkou HW). 2) Provozní infrastruktura (2x virtualizační server – hlavní + záložní), související datová a SW infrastruktura, služby související s dodávkou HW.
Interne Kennung: Část 1
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu trvání smlouvy na plnění předmětu této veřejné zakázky, jestliže dojde k odstoupení zadavatele od takové smlouvy pro podstatné porušení smlouvy dodavatelem. Zadavatel je v takovém případě oprávněn obrátit se s žádostí o uzavření smlouvy na jiného účastníka. Tímto účastníkem bude dodavatel, který nebyl ze zadávacího řízení vyloučen, splnil veškeré požadavky stanovené zadavatelem a v hodnocení nabídek veřejné zakázky se umístil v pořadí bezprostředně za vybraným dodavatelem. V takovém případě je účastník povinen zadavateli doložit ve lhůtě 30 kalendářních dní od doručení žádosti o uzavření smlouvy dokumenty prokazující, že účastník stále splňuje zadavatelem požadované kvalifikační předpoklady a další podmínky pro plnění předmětu zakázky, pokud těmito platnými dokumenty již zadavatel nedisponuje. Pokud tento dodavatel odmítne uzavřít smlouvu nebo neprokáže splnění kvalifikačních předpokladů či další podmínky pro plnění předmětu zakázky, a to v rozsahu a způsobem stanoveným touto zadávací dokumentací a ve stanovené lhůtě, vyzve zadavatel k uzavření smlouvy účastníka, který se v hodnocení nabídek umístil jako další v pořadí. Tento postup může zadavatel v případě neuzavření smlouvy 5 opakovat, a to až do oslovení posledního účastníka, který se v hodnocení nabídek v rámci tohoto zadávacího řízení umístil jako poslední v pořadí. Smlouva s tímto účastníkem pak bude uzavřena za podmínek, které nabídnul ve své nabídce podané v původním zadávacím řízení.
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka Transakčního portálu
Beschreibung: Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky je dodávka Transakčního portálu nemocnice Slaný zahrnujícího aplikační (SW). Konkrétně se jedná o dodávku: 1) Centrální systém – Transakční datový portál (licence a implementace, dokumentace řešení, provoz a údržba dodaného řešení po dobu 60 měsíců) 2) Nástroj pro zabezpečené sdílení zdravotnické dokumentace (licence a implementace privátního nástroje pro zabezpečenou a šifrovanou komunikaci, provoz a údržba dodaného řešení po dobu 60 měsíců)
Interne Kennung: Část 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu trvání smlouvy na plnění předmětu této veřejné zakázky, jestliže dojde k odstoupení zadavatele od takové smlouvy pro podstatné porušení smlouvy dodavatelem. Zadavatel je v takovém případě oprávněn obrátit se s žádostí o uzavření smlouvy na jiného účastníka. Tímto účastníkem bude dodavatel, který nebyl ze zadávacího řízení vyloučen, splnil veškeré požadavky stanovené zadavatelem a v hodnocení nabídek veřejné zakázky se umístil v pořadí bezprostředně za vybraným dodavatelem. V takovém případě je účastník povinen zadavateli doložit ve lhůtě 30 kalendářních dní od doručení žádosti o uzavření smlouvy dokumenty prokazující, že účastník stále splňuje zadavatelem požadované kvalifikační předpoklady a další podmínky pro plnění předmětu zakázky, pokud těmito platnými dokumenty již zadavatel nedisponuje. Pokud tento dodavatel odmítne uzavřít smlouvu nebo neprokáže splnění kvalifikačních předpokladů či další podmínky pro plnění předmětu zakázky, a to v rozsahu a způsobem stanoveným touto zadávací dokumentací a ve stanovené lhůtě, vyzve zadavatel k uzavření smlouvy účastníka, který se v hodnocení nabídek umístil jako další v pořadí. Tento postup může zadavatel v případě neuzavření smlouvy opakovat, a to až do oslovení posledního účastníka, který se v hodnocení nabídek v rámci tohoto zadávacího řízení umístil jako poslední v pořadí. Smlouva s tímto účastníkem pak bude uzavřena za podmínek, které nabídnul ve své nabídce podané v původním zadávacím řízení.