See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup paliw oraz dodatku AdBlue dla Zakładu Zagospodarowania Odpadów Olszowa Sp. z o.o.
Beschreibung: Zakup paliw oraz dodatku AdBlue dla Zakładu Zagospodarowania Odpadów Olszowa Sp. z o.o.
Vorherige Bekanntmachung: 645655-2025
Interne Kennung: 22/ZZO/2025/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup oleju napędowego zgodnego z normą PN-EN 590:2013-12/AC dostarczanego do siedziby Zamawiającego pod adresem Olszowa, ul. Bursztynowa 55, 63-600 Kępno
Beschreibung: Zakup oleju napędowego zgodnego z normą PN-EN 590:2013-12/AC dostarczanego do siedziby Zamawiającego pod adresem Olszowa, ul. Bursztynowa 55, 63-600 Kępno
Interne Kennung: 22/ZZO/2025/ZP-CZĘŚĆ 1
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Los: LOT-0002
Titel: Zakup oleju opałowego dostarczanego do Zamawiającego
Beschreibung: Zakup oleju opałowego dostarczanego do Zamawiającego
Interne Kennung: 22/ZZO/2025/ZP-CZĘŚĆ 2
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
Los: LOT-0003
Titel: Zakup dodatku do oleju napędowego AdBlue spełniającego wymagania techniczne, zgodnie z DIN 70070/ISO 22241 dostarczanego do Zamawiającego
Beschreibung: Zakup dodatku do oleju napędowego AdBlue spełniającego wymagania techniczne, zgodnie z DIN 70070/ISO 22241 dostarczanego do Zamawiającego
Interne Kennung: 22/ZZO/2025/ZP-CZĘŚĆ 3
Haupteinstufung (cpv): 24957000 Chemische Additive