See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Białowieża w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art.6 ust.1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991r. o lasach, obejmujące prace z zakresu hodowli, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Białowieża w roku 2025. Szczegółowy zakres prac zawarty jest w dokumentach zamówienia (SWZ- Specyfikacja warunków zamówienia i jej załącznikach)
Vorherige Bekanntmachung: 629122-2024
Interne Kennung: SA.270.25.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211100 Holzfällung, 90914000 Parkplatzreinigung, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft, 77211500 Baumpflege, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Obręb Białowieża - leśnictwa: Stoczek, Grudki, Podcerkiew
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony przyrody, użytkowania ubocznego, utrzymania obiektów turystycznych i dróg leśnych oraz gospodarki łąkowo-rolnej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Białowieża w roku 2025. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony przyrody, użytkowania ubocznego, utrzymania obiektów turystycznych i dróg leśnych oraz gospodarki łąkowo-rolnej wynikające z SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1 Obręb Białowieża
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Obręb Zwierzyniec - leśnictwa: Teremiski, Nowe, Batorówka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony przyrody, użytkowania ubocznego, utrzymania obiektów turystycznych i dróg leśnych oraz gospodarki łąkowo-rolnej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Białowieża
Interne Kennung: Pakiet nr 2 Obręb Zwierzyniec