2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemów informatycznych wraz z digitalizacją dokumentacji medycznej oraz integracją z Platformą Usług Inteligentnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemów informatycznych Zamawiającego wraz z digitalizacją dokumentacji medycznej oraz integracją z Platformą Usług Inteligentnych, w tym w szczególności wykonanie nastepujacych zadań: 1) Elektroniczna Dokumentacja Medyczna (EDM - 9 dodatkowych dokumentów); 2) Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki; 3) Moduł Zlecenie na zaopatrzenie w wyroby medyczne; 4) Oprogramowania Karta Szczepień eZWM; 5) Upgrade PACS/RIS: na system NR PACS VNA; 6) Interfejs PACS/RIS – PUI; 7) Migracja środowiska aplikacyjnego z serwerów na systemie CentOS na Rocky Linux; 8) Dostawa 2 serwerów wirtualizacyjnych 9) Dostawa 64 licencji core systemu wirtualizacyjnego 10) Dostawa serwerowego systemu operacyjnego 11) Dostawa licencji dostępowych do serwerowego systemu operacyjnego 12) Dostawa macierzy dyskowej 13) Dostawa 2 sztuk serwerów bazodanowych 14) Dostawa 2 sztuk szafy typu rack 15) Konfiguracja dostarczonych urządzeń serwerowych 16) Dostawa licencji oprogramowania bazodanowego Zamówienie jest realizowane w ramach przedsięwzięcia: ”Transformacja cyfrowa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia oraz zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa przetwarzania danych w systemach teleinformatycznych” współfinasowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, w ramach Komponentu D, Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, nabór o numerze KPOD.07.03-IP.10-001/25. Nazwy zadań we wniosku o dofinansowanie: Zadanie 1 - „Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy” Zadanie 2 - „Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki Zadanie 3 – „Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala” Zadanie 4 – „Wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: WSZ.DAT.SZP.261.1.35/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket, 48820000 Server, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72320000 Datenbankdienste, 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pakiet 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemów informatycznych Zamawiającego wraz z digitalizacją dokumentacji medycznej oraz integracją z Platformą Usług Inteligentnych, w tym w szczególności wykonanie następujacych zadań: 1) Elektroniczna Dokumentacja Medyczna (EDM - 9 dodatkowych dokumentów); 2) Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki; 3) Moduł Zlecenie na zaopatrzenie w wyroby medyczne; 4) Oprogramowania Karta Szczepień eZWM; 5) Upgrade PACS/RIS: na system NR PACS VNA; 6) Interfejs PACS/RIS – PUI; 7) Migracja środowiska aplikacyjnego z serwerów na systemie CentOS na Rocky Linux; 8) Dostawa 2 serwerów wirtualizacyjnych 9) Dostawa 64 licencji core systemu wirtualizacyjnego 10) Dostawa serwerowego systemu operacyjnego 11) Dostawa licencji dostępowych do serwerowego systemu operacyjnego 12) Dostawa macierzy dyskowej 13) Dostawa 2 sztuk serwerów bazodanowych 14) Dostawa 2 sztuk szafy typu rack 15) Konfiguracja dostarczonych urządzeń serwerowych 16) Dostawa licencji oprogramowania bazodanowego Zamówienie jest realizowane w ramach przedsięwzięcia: ”Transformacja cyfrowa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia oraz zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa przetwarzania danych w systemach teleinformatycznych” współfinasowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, w ramach Komponentu D, Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, nabór o numerze KPOD.07.03-IP.10-001/25. Nazwy zadań we wniosku o dofinansowanie: Zadanie 1 - „Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy” Zadanie 2 - „Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki Zadanie 3 – „Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala” Zadanie 4 – „Wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1B do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych opisanych w SWZ Rozdział III, pkt 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48820000 Server, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 72320000 Datenbankdienste, 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung