82401-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Fahrzeuge für Abfall und Abwasser – Pořízení vozidla na svoz separovaných odpadů - Technické služby Zábřeh, příspěvková organizace
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení vozidla na svoz separovaných odpadů - Technické služby Zábřeh, příspěvková organizace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks svozového vozidla sestávající se z podvozku, nástavby s rotačním stlačováním, vyklápěče a vážního systému a celkem 531 ks nádob na tříděný odpad. Vozidlo a na něm upevněné prvky musí být schváleny pro provoz na pozemních komunikacích. Předmět plnění veřejné zakázky je podrobně specifikován v příloze č. 1 závazného návrhu smlouvy, která je přílohou č. 1 zadávací dokumentace
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42418940 Vorrichtungen zum Befördern von Containern, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1