2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na poskytování mobilních telekomunikačních služeb
Beschreibung: Centrální zadavatel zavádí dynamický nákupní systém (dále též "DNS") pro účely zadávání veřejných zakázek pro sebe a jiné zadavatele (dále společně jako „Pověřující zadavatelé“) podle § 9 odst. 1 písm. b) Zákona o zadávání veřejných zakázek (dále také "Zákon"). Pověřujícími zadavateli mohou být veškeré subjekty veřejnoprávního charakteru se sídlem v České republice (např. ústřední orgány státní správy, jejich podřízené nebo jimi zřizované či řízené organizace, územní samosprávné celky a jimi zřizované či řízené organizace, správní úřady, ústavy, školy, dětské domovy apod.). Centrální zadavatel hodlá využívat dynamický nákupní systém v rámci projektu společného nákupu. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování hlasových a datových telekomunikačních služeb pro Pověřující zadavatele. Součástí plnění je zajištění všech činností souvisejících s poskytováním poptávaných služeb v souladu s § 61 odst. 1 zákona č. 127/2005 Sb., zákona o elektronických komunikacích, ve znění pozdějších předpisů. Poptávané plnění bude vždy obecně dostupnou a poskytovanou službou. Součástí plnění nebude nákup telefonních přístrojů. Poskytováním telekomunikačních služeb se rozumí zejména poskytování mobilních telekomunikačních hlasových a datových služeb v následujícím rozsahu: • zajištění mobilních hlasových služeb, • zajištění mobilních datových služeb, které budou přidruženy k hlasovým službám (internet v mobilu), • zajištění mobilních datových služeb, které nebudou přidruženy k hlasovým službám (mobilní internet), • maximální dostupnost a spolehlivost služby (garance dostupnosti služby), • zajištění potřebného rozsahu telefonních čísel, • zajištění přenositelnosti stávajících čísel jednotlivých Pověřujících zadavatelů, • zabezpečení zákaznického servisu a podpory. Objemy veřejných zakázek zadávaných v DNS budou závislé na provozních potřebách jednotlivých Pověřujících zadavatelů.
Interne Kennung: MF-6571/2025/6601
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste, 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výzva 1-2025
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je poskytování hlasových a datových telekomunikačních služeb v rozsahu specifikovaném zadávacími podmínkami pro jednotlivé Pověřující zadavatele. Součástí plnění je zajištění všech činností souvisejících s poskytováním požadovaných služeb v souladu s § 61 odst. 1 zákona č. 127/2005 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Poskytováním telekomunikačních služeb prostřednictvím GSM sítě mobilního operátora se rozumí zejména poskytování mobilních telekomunikačních hlasových a datových služeb v následujícím rozsahu: • zajištění mobilních hlasových služeb, • zajištění mobilních datových služeb, které budou přidruženy k hlasovým službám (internet v mobilu), • zajištění mobilních datových služeb, které nebudou přidruženy k hlasovým službám (mobilní internet), • maximální dostupnost a spolehlivost služby (garance dostupnosti služby), • zajištění potřebného rozsahu telefonních čísel, • zajištění přenositelnosti stávajících čísel, • zabezpečení zákaznického servisu a podpory.
Interne Kennung: MF-44897/2025/6601
Los: LOT-0002
Titel: Výzva 2-2025
Beschreibung: Stručný popis předmětu: Předmětem Veřejné zakázky je poskytování hlasových a datových telekomunikačních služeb v rozsahu specifikovaném zadávacími podmínkami pro jednotlivé Pověřující zadavatele. Součástí plnění je zajištění všech činností souvisejících s poskytováním požadovaných služeb v souladu s § 61 odst. 1 zákona č. 127/2005 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Poskytováním telekomunikačních služeb prostřednictvím GSM sítě mobilního operátora se rozumí zejména poskytování mobilních telekomunikačních hlasových a datových služeb v následujícím rozsahu: • zajištění mobilních hlasových služeb, • zajištění mobilních datových služeb, které budou přidruženy k hlasovým službám (internet v mobilu), • zajištění mobilních datových služeb, které nebudou přidruženy k hlasovým službám (mobilní internet), • maximální dostupnost a spolehlivost služby (garance dostupnosti služby), • zajištění potřebného rozsahu telefonních čísel, • zajištění přenositelnosti stávajících čísel, • zabezpečení zákaznického servisu a podpory.
Interne Kennung: MF-56808/2025/6601