See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dla PGK „SANIKOM” fabrycznie nowego, mobilnego rozdrabniacza szybkoobrotowego do bioodpadów – odpadów zielonych
Beschreibung: Dostawa dla PGK „SANIKOM” fabrycznie nowego, mobilnego rozdrabniacza szybkoobrotowego do bioodpadów – odpadów zielonych
Vorherige Bekanntmachung: 808559-2025
Interne Kennung: 285/DRI/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996100 Zerkleinerungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück