82416-2026 - Wettbewerb
Polen – Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art – ZAKUP I DOSTAWY ŚRODKÓW CZYSTOŚCI I HIGIENY ORAZ AKCESORIÓW GOSPODARCZYCH W 2026 R.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAKUP I DOSTAWY ŚRODKÓW CZYSTOŚCI I HIGIENY ORAZ AKCESORIÓW GOSPODARCZYCH W 2026 R.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest:ZAKUP I DOSTAWY ŚRODKÓW CZYSTOŚCI I HIGIENY ORAZ AKCESORIÓW GOSPODARCZYCH W 2026 R., z podziałem na 4 części zamówienia: Część zamówienia nr 1:Zakup środków higieny kuchennej, zakup naczyń jednorazowych, artykuły cateringowe jednorazowe, dostawa środków czystości i higieny oraz akcesoriów gospodarczych -w zakresie 56 pozycji asortymentowych;Część zamówienia nr 2:Środki chemiczne higieny kuchennej -w zakresie 24 pozycji asortymentowych;Część zamówienia nr 3:Środki czyszczące -w zakresie 4 pozycji asortymentowych;Część zamówienia nr 4: Czyściwo - w zakresie 2 pozycji asortymentowych.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2a i 5 do SWZ. Zamówienie będzie realizowane z wykorzystaniem prawa opcji. Opcja polega na powtórzeniu tego samego asortymentu dla ilości maksymalnych określonych w SWZ. Jeżeli ilość minimalna jest równa ilości maksymalnej oznacza to,że dla danej pozycji asortymentowej nie stosuje się prawa opcji.
Interne Kennung1/SZP/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222110 Einwegbesteck und -teller, 39830000 Reinigungsmittel, 19620000 Textilabfall, 19212000 Baumwollgewebe, 19260000 Stoff
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść zamówienia nr 1: Zakup środków higieny kuchennej, zakup naczyń jednorazowych, artykuły cateringowe jednorazowe, dostawa środków czystości i higieny oraz akcesoriów gospodarczych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawy środków czystości i higieny oraz akcesoriów gospodarczych w 2026 r., część zamówienia nr 1: Zakup środków higieny kuchennej, zakup naczyń jednorazowych, artykuły cateringowe jednorazowe, dostawa środków czystości i higieny oraz akcesoriów gospodarczych- w zakresie 56 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2a i 5 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222110 Einwegbesteck und -teller
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie realizowane będzie z wykorzystaniem prawa opcji. Opcja polega na powtórzeniu tego samego asortymentu dla ilości maksymalnych określonych w SWZ.Jeżeli ilość minimalna jest równa ilości maksymalnej oznacza to,że dla danej pozycji asortymentowej nie stosuje się prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelCzęść zamówienia nr 2:Środki chemiczne higieny kuchennej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawy środków czystości i higieny oraz akcesoriów gospodarczych w 2026 r.:część zamówienia nr 2:Środki chemiczne higieny kuchennej- w zakresie 24 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2a i 5 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Beschreibung der OptionenZamówienie realizowane będzie z wykorzystaniem prawa opcji. Opcja polega na powtórzeniu tego samego asortymentu dla ilości maksymalnych określonych w SWZ. Jeżeli ilość minimalna jest równa ilości maksymalnej oznacza to,że dla danej pozycji asortymentowej nie stosuje się prawa opcji.
LosLOT-0003
TitelCzęść zamówienia nr 3:Środki czyszczące
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawy środków czystości i higieny oraz akcesoriów gospodarczych w 2026 r.: część zamówienia nr 3: Środki czyszczące - w zakresie 4 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2a i 5 do SWZ.
LosLOT-0004
TitelCzęść zamówienia nr 4:Czyściwo
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest:Zakup i dostawy środków czystości i higieny oraz akcesoriów gospodarczych w 2026 r.: część zamówienia nr 4:Czyściwo - w zakresie 2 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2a i 5 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 19620000 Textilabfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19212000 Baumwollgewebe, 19260000 Stoff