See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kontrakt Serwisowy na obsługę Tomografu Komputerowego Somatom X.ceed oraz komponentów wspomagających w Pracowni Tomografii Komputerowej CKD dla CSK UM w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251.
Beschreibung: Kontrakt Serwisowy na obsługę Tomografu Komputerowego Somatom X.ceed oraz komponentów wspomagających w Pracowni Tomografii Komputerowej CKD dla CSK UM w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251. Zgodnie z Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2 do swz.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001