See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania czystości wraz z czynnościami pomocniczymi przy pacjencie w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku
Beschreibung: Usługa utrzymania czystości wraz z czynnościami pomocniczymi przy pacjencie w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku w okresie 01.01.2026 r. – 31.12.2028 r. (36 miesięcy)
Vorherige Bekanntmachung: 715611-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Interne Kennung: 620/2025/PN