824258-2025 - Ergebnis
Polen – Übungssimulatoren – Dostawa trenażera do realizacji szkoleń z zakresu ratownictwa chemicznego w zakresie awaryjnego opróżniania cystern – 5 sztuk
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa trenażera do realizacji szkoleń z zakresu ratownictwa chemicznego w zakresie awaryjnego opróżniania cystern – 5 sztuk
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 5 sztuk fabrycznie nowych trenażerów do realizacji szkoleń z zakresu ratownictwa chemicznego w zakresie awaryjnego opróżniania cystern. Zakup realizowany jest w ramach projektu pod nazwą "Usprawnienie systemu ratownictwa na drogach – etap VI". Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, której wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ. Dostarczone trenażery muszą być fabrycznie nowe, rok produkcji nie wcześniej niż 2025, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp w miejscach, gdzie przedmiot zamówienia opisany jest za pomocą norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wskazanie równoważności oferowanego rozwiązania zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy Pzp spoczywa na Wykonawcy. W przypadku opisu przedmiotu zamówienia za pomocą norm za rozwiązania równoważne uznaje się takie rozwiązania, które zapewniają spełnienie wymagań minimalnych określonych w normie na poziomie nie gorszym niż opisano w stosownych normach.
Interne KennungWT.2371.7.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa trenażera do realizacji szkoleń z zakresu ratownictwa chemicznego w zakresie awaryjnego opróżniania cystern – 5 sztuk.