See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór podmiotów, które przeprowadzą szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie fizjoterapii zgodnie z obowiązującym programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie fizjoterapii; znak postępowania: ZZP.ZP.412.43.2024 Części 1-6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja przez jednostkę szkolącą szkoleń w dziedzinie fizjoterapii zgodnie z obowiązującym Programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie fizjoterapii opublikowanym pod linkiem https://www.gov.pl/web/zdrowie/szkolenie-specjalizacyjne2, rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 16 lutego 2017 r. w sprawie specjalizacji i uzyskiwania tytułu specjalisty przez fizjoterapeutów (Dz.U. z 2023 r. poz. 1647), oraz ustawą z dnia 25 września 2015 r. o zawodzie fizjoterapeuty (Dz.U. z 2023 r. poz. 1213), w ramach projektu nr FERS.01.13-IP.07-0002/24 pn. „Szkolenie specjalizacyjne dla osób wykonujących zawód fizjoterapeuty i farmaceuty” w ramach Działania FERS.01.13 Umiejętności w sektorze zdrowia programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
Vorherige Bekanntmachung: 657965-2024
Interne Kennung: ZZP.ZP.412.43.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Realizacja szkolenia specjalizacyjnego na terenie województwa LUBELSKIEGO, zgodnie z przedmiotem zamówienia dla maksymalnie 15 uczestników szkolenia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik do SWZ.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Realizacja szkolenia specjalizacyjnego na terenie województwa OPOLSKIEGO, zgodnie z przedmiotem zamówienia dla maksymalnie 8 uczestników szkolenia
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Realizacja szkolenia specjalizacyjnego na terenie województwa POMORSKIEGO, zgodnie z przedmiotem zamówienia dla maksymalnie 2 uczestników szkolenia
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Realizacja szkolenia specjalizacyjnego na terenie województwa ŚLĄSKIEGO, zgodnie z przedmiotem zamówienia dla maksymalnie 10 uczestników szkolenia
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Realizacja szkolenia specjalizacyjnego na terenie województwa ŚLĄSKIEGO, zgodnie z przedmiotem zamówienia dla maksymalnie 5 uczestników szkolenia
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Realizacja szkolenia specjalizacyjnego na terenie województwa WIELKOPOLSKIEGO, zgodnie z przedmiotem zamówienia dla maksymalnie 5 uczestników szkolenia
Interne Kennung: 6