See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ORGANISATIE VAN VOOR- EN NASCHOOLSE OPVANG, OPVANG TIJDENS SCHOOLVRIJE DAGEN EN OPVANG TIJDENS VAKANTIEPERIODES VOOR STAD HALLE IN KADER VAN HET BOA-DECREET VOOR MAX. 10 JAAR (deelopdracht 1 tot 31/08/2030)
Beschreibung: Publicatie onder voorbehoud goedkeuring bestek door de gemeenteraad op 25/11/2025 Toelichting: De opdracht omvat de organisatie van voor- en naschoolse opvang, volledig volgens de bepalingen van het BOA decreet. De aanbieder moet opvang organiseren tijdens de schoolperiodes en op schoolvrije dagen in de verschillende scholen op het grondgebied van Halle en eventueel vakantieopvang organiseren tijdens de schoolvakanties. De aanbesteder verwacht van de aanbieder een gedegen personeelsbeleid te voeren en in te staan voor inschrijvingen, de communicatie en facturatie. Dit wordt later in de opdracht nog gespecifieerd. Plaats van dienstverlening: diverse locaties te Halle in de ter beschikking gestelde lokalen van de deelnemende onderwijsinstellingen. De opdracht is opgedeeld in 7 percelen: Perceel 1: Don Bosco - Vrije basisschool Don Bosco - Lenniksesteenweg 2, 1500 Halle - Vrije basisschool Don Bosco BULO - Lenniksesteenweg 2, 1500 Halle - Basisschool GO! De Leerboom - Auguste Demaeghtlaan 40, 1500 Halle Perceel 2: Droomgaard -Vrije basisschool Droomgaard - Lenniksesteenweg 621, 1500 Breedhout Perceel 3: Buizingen - GO! Beukenbos - Groenstraat 29-31, 1501 Buizingen - Vrije Basisschool Heilig-Hart & College Vondel (kleuteronderwijs) - Kleutersbaan 21, 1501 Buizingen Perceel 4: Essenbeek - Vrije Basisschool Heilig-Hart & College Kasteelstraat - Kasteelstraat 122, 1500 Halle Perceel 5: Lembeek - Vrije Kleuterschool Sancta Maria: Heerweg 75, 1502 Lembeek - Vrije Kleuterschool Sancta Maria: Edingensesteenweg 634, 1502 Lembeek - Vrije Kleuterschool Sancta Maria: Dokter Spitaelslaan 218, 1502 Lembeek - Vrije Lagere School Sancta Maria - Stevens - de Waelplein 13, 1502 Lembeek - GO! De Klim-op - A.Puesstraat 46a, 1502 Lembeek Perceel 6: Centrum - Vrije Basisschool Heilig-Hart & College Handbooghof – Parklaan 7, 1500 Halle - Vrije basisschool Heilig-Hart & College Vondel (lager onderwijs) – Vondel 4, 1500 Halle Perceel 7: Sint-Rochus - GO! Zilverberk, P. Bernaertsstraat 28, 1500 Halle - Buurtschool De Winde - Albertstraat 2, 1500 Halle - Vrije Basisschool Heilig Hart & College Halleweg - Halleweg 220, 1500 Halle In bijlage C staat per perceel een duidelijke opdrachtomschrijving en een inschatting van het aantal kinderen per opvanglocatie opgenomen. CPV-classificatie: 85311300-5 Welzijnszorg voor kinderen en jongeren 85312000-9 Maatschappelijke dienstverlening waarbij geen onderdak wordt verschaft 85312100-0 Diensten voor dagverblijven 85312110-3 Kinderdagverblijven Duurtijd: De opdracht neemt een volledige operationele aanvang vanaf 1 september 2026. De aanbieder mag de diensten uitvoeren tot uiterlijk 31 augustus 2036. Er is een opzegmogelijkheid voorzien voor beide partijen
Interne Kennung: PPP01Y-1863/5426/2025430
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 “Don Bosco”
Beschreibung: Perceel 1 “Don Bosco”
Interne Kennung: 2025430_1
Haupteinstufung (cpv): 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen, 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung, 85312100 Betreuung in Tagesstätten, 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen, 98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 “De Droomgaard”
Beschreibung: Perceel 2 “De Droomgaard”
Interne Kennung: 2025430_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 “Buizingen” + vakantieopvang
Beschreibung: Perceel 3 “Buizingen” + vakantieopvang
Interne Kennung: 2025430_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 “Kasteelstraat”
Beschreibung: Perceel 4 “Kasteelstraat”
Interne Kennung: 2025430_4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 “Lembeek” + vakantieopvang
Beschreibung: Perceel 5 “Lembeek” + vakantieopvang
Interne Kennung: 2025430_5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6 “Centrum”
Beschreibung: Perceel 6 “Centrum”
Interne Kennung: 2025430_6
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Middagtoezicht indien ten laste van de school)
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7 “Sint-Rochus" + vakantieopvang
Beschreibung: Perceel 7 “Sint-Rochus" + vakantieopvang
Interne Kennung: 2025430_7