See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst bewakingsdiensten 2026 - 2034
Beschreibung: Gassco AS is als operator verantwoordellijk voor een veilig en efficiënt gastransport vanaf het Noorse continentale plat. Het Noors gas transportsysteem omvat meer dan 20 pijpleidingen en 60 aansluitingen op gastoevoer installaties waarvan de totale afstand van geïntegreerde leidingen meer dan 7800 km bedraagt. De 'Zeepipe Terminal' gelegen in Zeebrugge, staat in voor de drukvermindering van het gas dat in België toekomt vanuit het Sleipner platform, gelegen in de Noordzee. Zodra de druk verminderd is wordt het gas doorgestuurd naar Fluxys. Vervolgens staat Fluxys in voor de verdere distributie in België. Deze raamovereenkomst heeft als doel het vastleggen van de voorwaarden en modaliteiten voor het verlenen van bewakingsdiensten, zowel statisch als mobiel. Statische bewaking: permanente of tijdelijke fysieke aanwezigheid van bewakingspersoneel op een vaste locatie, zoals toegangscontrole, receptiediensten, bewaking van perimeters en interventie bij incidenten.
Interne Kennung: PPP11L-79/5132/2025/067
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/067_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten