824432-2025 - Ergebnis
Tschechien – Tragbare Computer – UTB – FT – Dodávka výpočetní techniky – vyhrazená zakázka
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUTB – FT – Dodávka výpočetní techniky – vyhrazená zakázka
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka výpočetní techniky pro potřeby Fakulty technologické Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. V souladu s ustanovením § 38 odst. 1 Zákona zadavatel stanoví, že tohoto zadávacího řízení se může účastnit pouze dodavatel zaměstnávající na chráněných pracovních místech podle zákona o zaměstnanosti alespoň 50 % osob se zdravotním postižením z celkového počtu svých zaměstnanců. Skutečnost, že dodavatel zaměstnává na chráněných pracovních místech alespoň 50 % osob se zdravotním postižením, musí být uvedena v nabídce společně s potvrzením Úřadu práce České republiky; rozhodný je průměrný přepočtený počet zaměstnanců za kalendářní čtvrtletí předcházející zahájení zadávacího řízení. Splnění této podmínky není možné prokázat prostřednictvím jiné osoby. Při společné účasti v zadávacím řízení prokazuje splnění těchto podmínek každý účastník zadávacího řízení samostatně. Předmět plnění veřejné zakázky je dále vymezen vzorem Smlouvy, který tvoří přílohu zadávací dokumentace.
Interne KennungID 2701
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensnadlimitní VZ
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
5. Los
LosLOT-0002
Interne Kennung1