See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup powierzchni na zewnętrznych nośnikach typu outdoor na potrzeby działań informacyjnych dot. programów rządowych realizowanych przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup powierzchni na zewnętrznych nośnikach typu outdoor na potrzeby działań informacyjnych dot. programów rządowych realizowanych przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, Zamówienie będzie realizowane na warunkach określonych w projektowanych podstawieniach umowy, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ i Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Wymagany termin realizacji zamówienia: od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2025 r. albo do wyczerpania łącznego maksymalnego wynagrodzenia określonego w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej.
Vorherige Bekanntmachung: 553182-2025
Interne Kennung: PN-2/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i nast. ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). Zamawiający zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy pzp (tzw. procedura odwrócona) najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341000 Werbedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup powierzchni na zewnętrznych nośnikach typu outdoor na potrzeby działań informacyjnych dot. programów rządowych realizowanych przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup powierzchni na zewnętrznych nośnikach typu outdoor na potrzeby działań informacyjnych dot. programów rządowych realizowanych przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Zamówienie będzie realizowane na warunkach określonych w projektowanych podstawieniach umowy, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ i Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Wymagany termin realizacji zamówienia: od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2025 r. albo do wyczerpania łącznego maksymalnego wynagrodzenia określonego w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej.