824522-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Ausrüstung und Instrumente für Infusion – Dodávka infuzní techniky
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka infuzní techniky
BeschreibungDodávka 16 ks lineárních dávkovačů, 16 ks infuzních pump, 4 ks řídící jednotky, 8 ks dokovacích stanic (včetně příslušného rozšíření) a 1 ks centrální monitorovací stanice, tj. zdravotnického vybavení, které splňuje technické parametry uvedené zadávací dokumentaci
Interne KennungVZ/2025/4/07/Z
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensVeřejná zakázka v režimu nadlimitní veřejné zakázky zadaná v otevřeném řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel nestanovuje žádné vyhrazené změny závazku