2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Keuringen en klein onderhoud Arbeidsmiddelen
Beschreibung: ROC Gilde Opleidingen is op zoek naar een Partner voor een schaalbaar contract ter ondersteuning van de bedrijfsvoering als het gaat om het keuren van Arbeidsmiddelen en het managen van klein onderhoud. Het betreft in eerste instantie Keuring van va 5500 Arbeidsmiddelen ten behoeve van 11 locaties in Limburg. (zie ook het prijzenblad) Deze aantallen kunnen tijdens de eerste ronde iets afwijken en zullen eerder hoger zijn dan lager. Voor het onderhoud (zowel klein als groot onderhoud is een bedrag uitgetrokken van ca honderd tot 150.000 Euro per jaar. Dit is een begrotingsbedrag en zal deels door onderaannemers of op korte termijn nog door andere leveranciers uitgevoerd kunnen worden. Dit is mede afhankelijk hoe de invulling van het partnerschap vorm gegeven gaat worden.
Interne Kennung: EA-HV2025-11-02-EBMH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631000 Technische Kontrolle
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: opties keuringen arbeidmiddelen uit andere categorieën