2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oplossing voor Financiële Administratie, Tijdregistratie, Capaciteitsmanagement & Contractbeheer
Beschreibung: Het doel van onderhavige aanbesteding is het afsluiten van een overeenkomst met één Opdrachtnemer voor de aanschaf, implementatie en het technisch applicatiebeheer en onderhoud van een SAAS-gebaseerde Professional Services Automation (PSA)-oplossing ter ondersteuning van de volgende processen: • Personele capaciteitsbegroting en planning; • Tijdschrijven; • Contractmanagement; • Inkoop van inkooporder tot en met betalen facturen; • Verkoop van diensten van het vastleggen van de afspraak tot en met het factureren van deze dienstverlening en de bijbehorende incasso; • Financiële administratie van zowel het exploitatiegedeelte als de subsidie programma/projectuitvoering; • Financieel beheren van en rapporteren over subsidieprogramma’s/projecten • Financieel beheren van en rapporteren over interne projecten. De aangeboden PSA-oplossing mag bestaan uit één of meerdere applicaties.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48442000 Finanzsystemsoftwarepaket, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0000