See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa aparatury laboratoryjnej dla CeNT UW – robot pipetujący
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury laboratoryjnej dla CeNT UW – robot pipetujący 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Vorherige Bekanntmachung: 543798-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: robot pipetujący
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji.