824850-2025 - Ergebnis
Niederlande – Versicherungen – Eigendommenverzekering Overheden - Gemeente St. Michielsgestel
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEigendommenverzekering Overheden - Gemeente St. Michielsgestel
BeschreibungHet betreft een Eigendommenverzekering Overheden op basis van een uitgebreide gevaren dekking ten behoeve van de gebouwen, bedrijfsuitrusting/inventaris, bedrijfsschade en bijzondere kosten en dergelijke van gemeente St. Michielsgestel. De bijlagen hieronder geven een duidelijk beeld over de aard en omvang van deze Opdracht. Het doel van de aanbestedingsprocedure is om te komen tot een nieuwe Overeenkomst met één of meerdere Verzekeraars. 1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
Titel1
BeschreibungDe Opdracht is één geheel en leent zich niet voor verdeling in percelen gelet op de aard van de activiteiten en het feit dat het niet doelmatig is omdat de Overeenkomst een integrale Opdracht betreft. 1
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenNiet van toepassing