2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jeugdeducatiefonds, Programma Schoolmaaltijden
Beschreibung: Het Jeugdeducatiefonds zoekt 2 financieel controllers voor het Programma Schoolmaaltijden voor de periode 2026-2029. De opdracht omvat onder andere het opstellen van financiële rapportages, het monitoren van budgetten, het voorbereiden van subsidieverantwoording en accountantscontroles, en het bieden van financieel-inhoudelijk advies aan het programmateam. Financiële controle van het landelijke Programma Schoolmaaltijden (voor gedeelte uitvoering Jeugdeducatiefonds). Het betreft momenteel ca 1.700 deelnemende scholen, wat een continue en professionele financiële ondersteuning vereist. Met deze aanbesteding beoogt het Jeugdeducatiefonds te contracteren voor de volledige duur van de opdracht tot en met 30 september 2029.
Interne Kennung: 20262028-JEF-SCM-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: De Stichting Jeugdeducatiefonds (JEF) voert sinds 2023 samen met het Rode Kruis het programma Schoolmaaltijden uit, gefinancierd door het Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW). De continuïteit van de financiële verantwoording is essentieel voor het waarborgen van tijdige en rechtmatige rapportages aan OCW. Aangezien de nieuwe opdrachten per 1 januari 2026 moeten starten, is de reguliere Europese termijn niet haalbaar zonder risico op onderbreking van cruciale processen en vertraging in de subsidieverantwoording. Daarom past JEF, op grond van artikel 2.74 lid 3 van de Aanbestedingswet 2012, de versnelde openbare procedure toe met een inschrijvingstermijn van 15 kalenderdagen. Deze maatregel is noodzakelijk en proportioneel om de continuïteit van een publiek essentieel programma te waarborgen en de rechtmatige besteding van subsidiegelden te borgen. Artikelverwijzing: Artikel 2.74 lid 3 Aanbestedingswet 2012 – 'Indien wegens dwingende spoed de gebruikelijke termijnen niet in acht kunnen worden genomen, kan de aanbestedende dienst verkorte termijnen hanteren, mits die spoed niet te wijten is aan de aanbestedende dienst zelf.'
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het Jeugdeducatiefonds hanteert voor deze opdracht één gespreksronde als onderdeel van de definitieve beoordeling. 1. Selectie gesprekspartners Na beoordeling van de schriftelijke inschrijvingen worden maximaal drie (3) inschrijvers uitgenodigd voor een gesprek. De selectie vindt plaats op basis van de vooraf bekendgemaakte gunningscriteria. 2. Opzet van het gesprek Elke geselecteerde inschrijver wordt één keer uitgenodigd voor een gesprek van circa 60 minuten. Alle kandidaten ontvangen dezelfde structuur en onderwerpen, zodat gelijke behandeling is geborgd. 3. Doel van het gesprek Het gesprek heeft tot doel om: - de inschrijver beter te leren kennen; - nadere toelichting te verkrijgen op de ingediende sollicitatie; - te toetsen op aansluiting bij de behoeften van het programma; - de kwaliteit, deskundigheid en communicatie te beoordelen. 4. Beoordeling Het gesprek maakt onderdeel uit van de totaalscore. De beoordeling wordt uitgevoerd door hetzelfde beoordelingsteam dat ook de schriftelijke stukken beoordeelt. De beoordelingsmethodiek en weging zijn opgenomen in de aanbesteding. 5. Gelijke behandeling Alle gesprekken worden op identieke wijze ingericht. Er worden geen extra gespreksrondes toegevoegd en er wordt geen aanvullende informatie gevraagd die niet aan alle uitgenodigde kandidaten wordt gevraagd. 6. Gunning Na afronding van de gesprekken wordt de totaalscore vastgesteld en wordt op basis hiervan de voorlopige gunning bekendgemaakt.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79211000 Buchhaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Financieel Projectcontroller Programma Schoolmaaltijden, Jeugdeducatiefonds
Beschreibung: Het Jeugdeducatiefonds zoekt een financieel projectcontroller voor het Programma Schoolmaaltijden voor de periode 2026-2029. De opdracht omvat onder andere het opstellen van financiële rapportages, het monitoren van budgetten, het voorbereiden van subsidieverantwoording en accountantscontroles, en het bieden van financieel-inhoudelijk advies aan het programmateam. Financiële controle van het landelijke Programma Schoolmaaltijden (voor gedeelte uitvoering Jeugdeducatiefonds). Het betreft momenteel ca 1.700 deelnemende scholen, wat een continue en professionele financiële ondersteuning vereist. Met deze aanbesteding beoogt het Jeugdeducatiefonds te contracteren voor de volledige duur van de opdracht tot en met 30 september 2029. Zie voor meer informatie omtrent de taken en werkzaamheden de bijgevoegde vacature tekst.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Financieel Controller Programma Schoolmaaltijden, Jeugdeducatiefonds
Beschreibung: Het Jeugdeducatiefonds zoekt een financieel controller voor het Programma Schoolmaaltijden voor de periode 2026-2029. De opdracht omvat onder andere het opstellen van financiële rapportages, het monitoren van budgetten, het voorbereiden van subsidieverantwoording en accountantscontroles, en het bieden van financieel-inhoudelijk advies aan het programmateam. Financiële controle van het landelijke Programma Schoolmaaltijden (voor gedeelte uitvoering Jeugdeducatiefonds). Het betreft momenteel ca 1.700 deelnemende scholen, wat een continue en professionele financiële ondersteuning vereist. Met deze aanbesteding beoogt het Jeugdeducatiefonds te contracteren voor de volledige duur van de opdracht tot en met 30 september 2029. Zie voor meer informatie omtrent de taken en werkzaamheden de bijgevoegde vacature tekst.
Interne Kennung: 2