See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AWV/OND/2024/2_Leveren van smeltmiddelen voor de gladheidsbestrijding winter 2024-2025 en 2025-2026
Beschreibung: Deze opdracht omvat enerzijds het leveren van smeltmiddelen in de vijf Vlaamse provincies tijdens de winter van 2024 - 2025 en de winter van 2025-2026 alsook de daaropvolgende zomers teneinde de voorraden aan te vullen. Deze leveringen zijn bestemd voor de gladheidsbestrijding op de gewest- en autosnelwegen beheerd door de Vlaamse overheid.
Interne Kennung: AWV/OND/2024/2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: verkorting tot 30kd wegens bij indiening via elektronisch platform (art. 36 §4 Wet OO 17/6/2016)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14450000 Salzlake
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AWV/OND/2024/2 - 1_Perceel 1 - Antwerpen - calciumchloride in mengvorm met natriumchloride
Beschreibung: Deze opdracht omvat enerzijds het leveren van smeltmiddelen tijdens de winter van 2024 - 2025 en de winter van 2025-2026 alsook de daaropvolgende zomers teneinde de voorraden aan te vullen. Deze leveringen zijn bestemd voor de gladheidsbestrijding op de gewest- en autosnelwegen beheerd door de Vlaamse overheid.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0010
Titel: AWV/OND/2024/2 - 10_Perceel 10 - Limburg - dooizout in pekelvorm NaCl
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: AWV/OND/2024/2 - 11_Perceel 11 - Antwerpen - fijn natriumchloride
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0013
Titel: AWV/OND/2024/2 - 13_Perceel 13 - West-Vlaanderen - fijn natriumchloride
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0012
Titel: AWV/OND/2024/2 - 12_Perceel 12 - Vlaams-Brabant - fijn natriumchloride
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: AWV/OND/2024/2 - 14_Perceel 14 - Oost-Vlaanderen - fijn natriumchloride
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: AWV/OND/2024/2 - 15_Perceel 15 - Limburg - fijn natriumchloride
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: AWV/OND/2024/2 - 16_Perceel 16 - Antwerpen - grof natriumchloride
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: AWV/OND/2024/2 - 17_Perceel 17 - Vlaams-Brabant - grof natriumchloride
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: AWV/OND/2024/2 - 18_Perceel 18 - West-Vlaanderen - grof natriumchloride
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0020
Titel: AWV/OND/2024/2 - 20_Perceel 20 - Limburg - grof natriumchloride
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0002
Titel: AWV/OND/2024/2 - 2_Perceel 2 - Vlaams-Brabant - calciumchloride in mengvorm met natriumchloride
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0019
Titel: AWV/OND/2024/2 - 19_Perceel 19 - Oost-Vlaanderen - grof natriumchloride
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: AWV/OND/2024/2 - 21_Perceel 21 - Antwerpen - dooizout in pekelvorm CaCl2
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0023
Titel: AWV/OND/2024/2 - 23_Perceel 23 - West-Vlaanderen - dooizout in pekelvorm CaCl2
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0028
Titel: AWV/OND/2024/2 - 28_Perceel 28 - West-Vlaanderen - Calciumchloride in zuivere vorm
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0027
Titel: AWV/OND/2024/2 - 27_Perceel 27 - Vlaams-Brabant - Calciumchloride in zuivere vorm
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: AWV/OND/2024/2 - 25_Perceel 25 - Limburg - dooizout in pekelvorm CaCl2
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: AWV/OND/2024/2 - 26_Perceel 26 - Antwerpen - Calciumchloride in zuivere vorm
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0024
Titel: AWV/OND/2024/2 - 24_Perceel 24 - Oost-Vlaanderen - dooizout in pekelvorm CaCl2
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0030
Titel: AWV/OND/2024/2 - 30_Perceel 30 - Limburg - Calciumchloride in zuivere vorm
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0022
Titel: AWV/OND/2024/2 - 22_Perceel 22 - Vlaams-Brabant - dooizout in pekelvorm CaCl2
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0005
Titel: AWV/OND/2024/2 - 5_Perceel 5 - Limburg - calciumchloride in mengvorm met natriumchloride
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0029
Titel: AWV/OND/2024/2 - 29_Perceel 29 - Oost-Vlaanderen - Calciumchloride in zuivere vorm
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0003
Titel: AWV/OND/2024/2 - 3_Perceel 3 - West-Vlaanderen - calciumchloride in mengvorm met natriumchloride
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0004
Titel: AWV/OND/2024/2 - 4_Perceel 4 - Oost-Vlaanderen - calciumchloride in mengvorm met natriumchloride
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: AWV/OND/2024/2 - 6_Perceel 6 - Antwerpen - dooizout in pekelvorm NaCl
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: AWV/OND/2024/2 - 7_Perceel 7 - Vlaams-Brabant - dooizout in pekelvorm NaCl
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0009
Titel: AWV/OND/2024/2 - 9_Perceel 9 - Oost-Vlaanderen - dooizout in pekelvorm NaCl
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0008
Titel: AWV/OND/2024/2 - 8_Perceel 8 - West-Vlaanderen - dooizout in pekelvorm NaCl
Interne Kennung: 9