2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering en implementatie van een NextGen call center oplossing voor het Ziekenhuis Oost-Limburg
Beschreibung: Onderhavige opdracht is een opdracht voor diensten en heeft als voorwerp ‘Raamovereenkomst voor de levering en implementatie van een NextGen call center oplossing voor het Ziekenhuis Oost-Limburg’. Toelichting van de opdracht: De opdracht betreft levering (SaaS-abonnementen) en diensten voor een Teams‑native contactcenter & attendant‑console met geïntegreerde rapportering en omnichannel (telefonie, WhatsApp, Facebook Messenger, webchat, SMS, …) en standaard connectoren naar courante CRM/ITSM‑pakketten, inclusief implementatie, configuratie, migratie, opleiding en service. Microsoft‑platformlicenties en -diensten zoals Power BI, Azure AI‑resources, Power Automate en Teams Phone behoren niet tot de opdracht van deze aanbesteding. Deze opdracht is een raamovereenkomst zoals bedoeld in art. 2, 35° van de Wet overheidsopdrachten. Er zal worden gewerkt met één offerte voor de aankoop en implementatie. De opdracht is niet onderverdeeld in percelen.
Interne Kennung: PPP0R9-302/5336/2025-302
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-302_1