See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup mebli na potrzeby uruchomienia PET- CT w Zakładzie Medycyny Nuklearnej
Beschreibung: Szczegółowy opis poszczególnych pakietów znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 661562-2025
Interne Kennung: ZP-261-76/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 Ustawy PZP Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust 1 ustawy PZP z uwagi na planowane rozliczenie realizacji inwestycji pn. „Doposażenie Zakładu Medycyny Nuklearnej w PET-CT do dnia 10.12.2025r. Uzasadnieniem jest konieczność doposażenia Zakładu Medycyny Nuklearnej w odpowiednie meble, co jest niezbędne dla terminowego zakończenia inwestycji oraz rozpoczęcia działalności jednostki.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 Krzesła
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet 1 Krzesła
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 Meble biurowe
Interne Kennung: Pakiet nr 2 Meble biurowe
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 Meble metalowe
Interne Kennung: Pakiet 3 Meble metalowe