2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego do stacji paliw na terenie Instalacji Komunalnej w Łęczycy na rok 2026 – II postępowanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy paliwa – oleju napędowego typu Diesel B0 w ilości 340 m3, w zależności od temperatury otoczenia (okresu) odpowiednio: a) letniego, b) przejściowego, c) zimowego.
Interne Kennung: ZP 26/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust 2 pkt 2 Ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy paliwa – oleju napędowego typu Diesel B0 w ilości 340 m3, w zależności od temperatury otoczenia (okresu) odpowiednio: a) letniego, b) przejściowego, c) zimowego.
Menge: 340 000 Liter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu zakresu zamówienia do 10 % zamówienia podstawowego, przy zachowaniu terminu realizacji umowy.