825194-2025 - Ergebnis
Polen – Kreditgewährung – Zaciągnięcie kredytu długoterminowego z przeznaczeniem na pokrycie planowanego deficytu budżetu do wysokości 3.500.000,00 zł
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZaciągnięcie kredytu długoterminowego z przeznaczeniem na pokrycie planowanego deficytu budżetu do wysokości 3.500.000,00 zł
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest udzielenie Gminie Błaszki i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości do 3.500.000,00 zł. Celem zaciągnięcia kredytu do wysokości 3.500.000,00 zł jest pokrycie planowanego deficytu budżetu Gminy Błaszki. Okres spłaty rat kapitałowych kredytu: marzec 2026r. - grudzień 2039 r. (kwartalnie). Bank postawi do dyspozycji Zamawiającego kredyt niezwłocznie po zawarciu umowy, jednak nie później niż do 31.12.2025 r. Zamawiający nie przewiduje możliwości spłaty rat kredytu w walutach obcych. Wszelkie naliczenia pomiędzy wykonawcą a zamawiającym będą dokonywane w złotych polskich (PLN). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung673059-2025
Interne KennungRIZ.271.62.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001