2. Verfahren
Verfahren
Titel: MBO Opleidingen Communicatie en Informatie Systemen
Beschreibung: De Aanbestedende dienst is voornemens één (1) Raamovereenkomst af te sluiten met één (1) Opdrachtnemer voor het verlenen van vaktechnische opleidingen (VTO) voor het kader (Onderofficieren en Hulpkader) van het Commando Luchtstrijdkrachten (CLSK) van het Ministerie van Defensie op het gebied van Communicatie en Informatie Systemen (CIS). De opdracht voor het opleidingstraject van het VTO CIS-traject voor onderofficieren en hulpkader bestaat uit drie afzonderlijke Pakketten. De Aanbestedende Dienst beoogt met deze aanbesteding één Raamovereenkomst af te sluiten met één Opdrachtnemer voor een totale looptijd van vier jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen, 80531000 Industrielle und technische Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor het afnemen van aanvullende diensten, werken of leveringen bij de contractant, zoals hier beschreven (Nederlands): De opdracht heeft geen verlengoptie maar de optie om de Raamovereenkomst eenzijdig door Opdrachtgever op te zeggen aan het einde van het 2e contractjaar of het 3e contractjaar. Opdrachtgever stelt Opdrachtnemer uiterlijk die (3) maanden voor het einde van het 2e contractjaar of het 3e contractjaar schriftelijk in kennis van de opzegging.
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80500000 Opleidingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 80521000 Diensten voor opleidingsprogramma, 80531000 Diensten voor industriële en technische opleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties: