2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bývalá pošta, budoucí úřad v Táboře – projektová dokumentace a související činnosti
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí následujících fází služeb (FS) při vypracování projektové dokumentace v souladu se Standardy služeb architekta ČKA: 1 FS Přípravu zakázky 2 FS Dokumentace návrhu (Dopracování soutěžního návrhu do úrovně studie na základě připomínek Zadavatele a dalších dotčených orgánů.) 3 FS Dokumentace pro povolení záměru (DPZ) 4 FS Obstaravatelská činnost pro povolení záměru (OČ PZ) 5 FS Dokumentace pro provádění stavby (DPS) Projekt interiéru 6 FS Soupis prací a dodávek Předmětem veřejné zakázky je zpracování jednotlivých výkonových fází.
Interne Kennung: Č. j.: S META 51687/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Smluvní strany v souladu s ust. § 100 odst. 2 ZZVZ sjednaly v čl. XVII odst. 10 smlouvy výhradu změny dodavatele (zhotovitele), spočívající v možnosti zhotovitele v průběhu trvání smlouvy po předchozím souhlasu objednatele v souladu s ust. § 1895 a násl. o. z. uzavřít dodatek k této smlouvě, který bude zároveň smlouvou o postoupení smlouvy mezi zhotovitelem, jako postupitelem na straně jedné, a třetí stranou, jako postupníkem na straně druhé, a jako celek postoupit práva a povinnosti zhotovitele vyplývající z této smlouvy, a to za předpokladu, že postupník, nový zhotovitel, bude splňovat veškeré podmínky účasti v soutěži, na základě jejíhož výsledku je tato smlouva uzavřena, a podmínky dle smlouvy. Smluvní strany v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vymezily: a) podmínky pro tuto vyhrazenou změnu zhotovitele: - zhotovitel je oprávněn požádat o změnu zhotovitele do 30 kalendářních dnů ode dne uzavření smlouvy, přičemž tato žádost bude učiněna písemně a zaslána objednateli, - nový zhotovitel musí splňovat podmínky účasti v soutěži dle Soutěžních podmínek a je povinen objednateli předložit doklady nového zhotovitele požadované v čl. 4.3.1 Soutěžních podmínek tj. doklady předkládané zhotovitelem v rámci jednacího řízení bez uveřejnění, na základě kterého byla tato smlouva uzavřena, - pokud zhotovitele splní výše uvedené podmínky pro změnu zhotovitele tj. předloží žádost a doklady o splnění podmínek účasti nového zhotovitele, objednatel se zavazuje žádosti vyhovět a připravit návrh dodatku, který bude současně smlouvou o postoupení smlouvy mezi zhotovitelem, jako postupitelem na straně jedné, a třetí stranou, jako postupníkem na straně druhé, přičemž smluvní se zavazují tento dodatek uzavřít do 60 kalendářních dnů ode dne doručení žádosti zhotovitele o změnu zhotovitele, - při uplatnění vyhrazené změny zhotovitele a uzavření dodatku dle výše uvedeného nesmí být změněny ostatní smluvní podmínky, práva a povinnosti zhotovitele vyplývající z této smlouvy budou postoupeny novému zhotoviteli (postupníkovi) jako celek, - nový zhotovitel (postupník) bude vázán podmínkami soutěže, podaným soutěžním návrhem, podmínkami sjednanými v rámci jednacího řízení bez uveřejnění a touto smlouvou ve stejném rozsahu jako původní zhotovitel (postupitel), b) způsob určení nového dodavatele - smluvní strany se dohodly, že novým dodavatelem může být pouze společnost Iľová Urbánek architekti, s. r. o, IČO: 23325089, která byla založena po vyhlášení výsledku soutěže za účelem realizace následné zakázky a v níž je zhotovitel jednatelem a společníkem, čímž bude zajištěna návaznost na soutěžní návrh zhotovitele.