See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Gminie Laskowa oraz z PSZOK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych: A) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Gminie Laskowa z następujących sołectw: Jaworzna, Kamionka Mała, Kobyłczyna, Krosna, Laskowa, Sechna, Strzeszyce, Ujanowice, Żmiąca na terenie Gminy Laskowa. B) z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Ujanowicach przy oczyszczalni ścieków na działce 193/5 w m. Ujanowice. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór odpadów komunalnych gromadzonych w sposób selektywny jak i zmieszanych oraz ich zagospodarowanie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001