See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ochrony osób i mienia w jednostkach Krajowej Administracji Skarbowej województwa śląskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia w jednostkach Krajowej Administracji Skarbowej województwa śląskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: Załącznik nr 12 do SWZ - Ogólny opis przedmiotu zamówienia dla wszystkich części; Załącznik nr 13 do SWZ - Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia dla każdej części od 1 do 26; Załącznik nr 14 do SWZ – Projekt umowy dla części 1 do 22; Załącznik nr 15 do SWZ – Projekt umowy dla części od 23 do 26.
Interne Kennung: 2401-ILZ.260.1.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 i 2 ustawy Pzp. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została oceniona najwyżej, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Usługi ochroniarskie stanowią usługi społeczne, określone w załączniku XIV do Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych, uchylającej dyrektywę 2004/18/WE (Dz. Urz. UE. L z 2014 r., Nr 94, s. 65).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 22 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Śląski Urząd Celno-Skarbowy w Katowicach, lokalizacja w Częstochowie
Interne Kennung: Część 22 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0003
Titel: Część 23 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Delegatura Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Częstochowie
Interne Kennung: Część 23 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0004
Titel: Część 24 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Delegatura Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Bielsku – Białej, Śląski Urząd Celno – Skarbowy w Katowicach w obiekcie Krajowej Informacji Skarbowej – Bielsko – Biała, Obiekt zamiejscowy Izby Administracji Skarbowej w Katowicach w tym Magazyn Działu Realizacji Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Cieszynie, Magazyn Depozytowy Delegatury Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Bielsku-Białej
Interne Kennung: Część 24 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0005
Titel: Część 25 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Delegatura Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Rybniku, Magazyn Delegatury Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Rybniku, Oddział Celny w Gliwicach
Interne Kennung: Część 25 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0006
Titel: Część 26 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Delegatura Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach, Magazyn Delegatury Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach
Interne Kennung: Część 26 - 2401-ILZ.260.1.2.2025
Los: LOT-0007
Titel: Część 21 - usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia dla jednostek: Śląski Urząd Celno-Skarbowy w Katowicach
Interne Kennung: Część 21 - 2401-ILZ.260.1.2.2025