2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobilisatie radio-evenement 3FM Serious Request
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft de mobilisatie van 3FM Serious Request. Mobilisatie houdt in: het breed enthousiasmeren en activeren van doelgroepen in Nederland om zelfstandig acties op te zetten en geld in te zamelen voor 3FM Serious Request. De communicatie is gericht en persoonlijk, met de nadruk op de gaststad van het evenement, maar ook gericht op de rest van Nederland. Dit gebeurt via contact met gemeenten, verenigingen, bedrijven, scholen en individuele deelnemers, zowel digitaal als op locatie. Ook het geven van gastlessen en het coördineren van gastlesvrijwilligers vallen binnen de scope. De gastles wordt ontwikkeld door het goede doel. Actievoerders worden begeleid en ondersteund door het mobilisatieteam, dat onder meer voorlichting, ondersteuning en promotiemateriaal aanbiedt. Daarnaast ziet het team erop toe dat acties voldoen aan de geldende (Media wettelijke) voorwaarden. Het mobilisatieteam is verantwoordelijk voor het modereren van het Kom In Actie-platform: de centrale plek waar acties worden aangemeld en waar donaties kunnen worden gedaan. De acties leveren een essentiële bijdrage aan de fondsenwerving en vormen waardevolle content voor de uitzendingen. Na afloop draagt het mobilisatieteam zorg voor passende nazorg, waaronder de symbolische overhandiging van het eindbedrag bij het Glazen Huis en de administratieve verwerking van de ingezamelde cheques. Binnen de mobilisatie hanteren we drie pijlers: - Activeren - Faciliteren - Nazorg
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952100 Organisation von Kulturveranstaltungen
5. Los
Los: LOT-0000