See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych polegających na wykonywaniu badań histopatologicznych, cytologicznych i pośmiertnych na rzecz pacjentów Szpitala im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy
Beschreibung: 1. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z ustawą z dnia 15 kwietnia 2011r. o działalności leczniczej (Dz.U.2025.450 t.j.) oraz ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U.2024.146 t.j.). 2. Przedmiotem konkursu ofert jest udzielenie zamówienia na udzielanie świadczeń zdrowotnych polegających na wykonywaniu badań histopatologicznych, cytologicznych i pośmiertnych na rzecz pacjentów Szpitala im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy. Udzielający zamówienia nie dopuszcza składania ofert częściowych. Należy złożyć ofertę na wszystkie badania. Szczegółowy zakres badań stanowi zał. nr 1 do SWKO – Formularz ofertowy.
Interne Kennung: KO/2025-07/2
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85148000 Medizinische Analysedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest udzielenie zamówienia na udzielanie świadczeń zdrowotnych polegających na wykonywaniu badań histopatologicznych, cytologicznych i pośmiertnych na rzecz pacjentów Szpitala im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy
Interne Kennung: KO/2025-10/5