See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemów macierzowych, przełączników sieciowych oraz wkładek niezbędnych do wsparcia oprogramowania systemowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemów macierzowych, przełączników sieciowych oraz wkładek niezbędnych do wsparcia oprogramowania systemowego
Vorherige Bekanntmachung: 634471-2025
Interne Kennung: SzW/8/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa systemów macierzowych, przełączników sieciowych oraz wkładek niezbędnych do wsparcia oprogramowania systemowego - część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemów macierzowych, przełączników sieciowych oraz wkładek niezbędnych do wsparcia oprogramowania systemowego Część 1: Dostawa 7 systemów macierzowych, które muszą spełniać wymagania techniczne zawarte w załączniku nr 1 do OPZ – Macierz 50T Dostawa 20 przełączników sieciowych, które muszą spełniać wymagania techniczne zawarte w załączniku nr 2 do OPZ – Przełączniki Dostawa 8 wkładek do macierzy, które muszą spełniać wymagania techniczne zawarte w załączniku nr 3 do OPZ – Wkładki Minimalny okres gwarancji: 36 miesięcy
Interne Kennung: SzW/8/2025 - część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa systemów macierzowych, przełączników sieciowych oraz wkładek niezbędnych do wsparcia oprogramowania systemowego - część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemów macierzowych, przełączników sieciowych oraz wkładek niezbędnych do wsparcia oprogramowania systemowego Część 1: Dostawa 1 systemu macierzowego, które muszą spełniać wymagania techniczne zawarte w załączniku nr 1 do OPZ – Macierz 50T Dostawa 18 przełączników sieciowych, które muszą spełniać wymagania techniczne zawarte w załączniku nr 2 do OPZ – Przełączniki Dostawa 36 wkładek do macierzy, które muszą spełniać wymagania techniczne zawarte w załączniku nr 3 do OPZ – Wkładki Minimalny okres gwarancji: 36 miesięcy
Interne Kennung: SzW/8/2025 - część 2