2. Verfahren
Verfahren
Titel: ECD-systeem
Beschreibung: NLVi is op zoek naar een Elektronisch Cliëntendossier (ECD) dat verschillende functionaliteiten omvat. De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het leveren, inrichten en instandhouding van de applicatie in overeenstemming met geldende eisen op het gebied van informatiebeveiliging, beschikbaarheid en compliance. Dit dient te gebeuren op basis van erkende kaders (ABDO/ABRO), relevante Nen-normen (zoals NEN-7510, NTA 7516, ISO-9001 en ISO- 27001), en toepasselijke wet- en regelgeving zoals de AVG. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48613000 Elektronische Datenverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zeven (7) maal twaalf (12) maanden