2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka nábytkového vybavení učeben – Základní škola kpt. Jaroše, Trutnov, Gorkého 38
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodání nového nábytku a dalšího vybavení, vč. jeho dopravy a montáže pro šestnáct (16) nově zrekonstruovaných vnitřních výukových prostor (odborných učeben) a dvou (2) zázemí pro pedagogy, které budou dodány na základě požadavku zadavatele ve dvou (2) etapách: I. Etapa (budova školy v ul. Gorkého 38, Trutnov): 1. „polytechnická učebna I.“; 2. „multimediální učebna I.“; 3. „učebna cizích jazyků I.“; 4. „multimediální učebna II.“; 5. „učebna cizích jazyků II.“; 6. „učebna přírodních věd I.“; 7. „učebna informatiky II.“; 8. „učebna informatiky I.“; II. Etapa (budova školy v ul. Školní 13, Trutnov): 9. „učebna přírodních věd I.“; 10. „učebna přírodních věd II.“; 11. „učebna přírodních věd III.“; 12. „učebna cizích jazyků I.“; 13. „multimediální učebna I.“; 14. „multimediální učebna II.“; 15. „učebna chemie a fyziky“; 16. „polytechnická učebna“; 17. „kabinet A“; 18. „kabinet B“. Podrobněji je předmět zakázky specifikován v příloze č. 1 zadávací dokumentace („Technická specifikace“).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodávka nábytkového vybavení učeben – Základní škola kpt. Jaroše, Trutnov, Gorkého 38