2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Kantoorartikelen FSR-gezamenlijk
Beschreibung: De aanbesteding Kantoorartikelen voor het FSR wordt uitgevoerd namens 21 instellingen. De penvoerder van de aanbesteding is Stichting Yuverta. Het volume van de raamovereenkomst wordt uitgedrukt in aantal instellingen en locaties. Totaal nemen 21 instellingen mee aan deze aanbesteding met een totaal van ruim 400 afleveradressen voor 21 locaties. Aan deze inschatting kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22800000 Register, Rechnungsbücher, Ordner, Formulare und anderes bedrucktes Büromaterial aus Papier oder Pappe
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De aanbesteding Kantoorartikelen voor het FSR wordt uitgevoerd namens 20 instellingen. De penvoerder van de aanbesteding is Stichting Yuverta. Het volume van de raamovereenkomst wordt uitgedrukt in aantal instellingen en locaties. Totaal nemen plusminus 20 instellingen mee aan deze aanbesteding met een totaal van … afleveradressen voor …. locaties. Aan deze inschatting kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Naast genoemde productgroepen kunnen instellingen zelf bepalen of er aanvullende producten zijn die ze in het assortiment willen opnemen en welke zij expliciet niet beschikbaar willen stellen aan de gebruikers. Denk bij aanvullende producten aan printpapier, inkt/toners, meubilair, facilitaire producten (zoals sanitaire disposables), computer/mfp supplies (grote toners etc.), magazijnartikelen (zoals stellingkasten), voeding (zoals instant-soep en koffie etc). Instellingen die dit willen afnemen mogen dit wel openzetten in de eigen webshop, maar het is geen onderdeel van de huidige aanbesteding. Deelnemer maakt daarover dan ook zelf de afspraken met leverancier.