825530-2025 - Wettbewerb
Polen – Babykleidung – Wykonanie body promocyjnego z grafiką miejską wraz z dostawą na potrzeby Urzędu m.st. Warszawy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie body promocyjnego z grafiką miejską wraz z dostawą na potrzeby Urzędu m.st. Warszawy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie body promocyjnego z grafiką miejską wraz z dostawą na potrzeby Urzędu m.st. Warszawy
Interne KennungZP/ABN/271/III-202/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18411000 Babykleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18411000 Babykleidung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie body promocyjnego z grafiką miejską wraz z dostawą na potrzeby Urzędu m.st. Warszawy. Przedmiot zamówienia w zakresie szczegółowym określony został we Wzorze Umowy i Opisie Przedmiotu Zamówienia, znajdującymi się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenNIE DOTYCZY