2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklidové služby RP Ostrava - Šumperk
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění úklidových prací v rozsahu pravidelných vnitřních úklidů, pravidelných venkovních úklidů, pravidelných specifikovaných úklidů (mytí oken), zimního venkovního úklidu a úklidu dle provozních potřeb Regionální pobočky Ostrava v objektu Šumperk, situovaném v Olomouckém kraji. Součástí poskytovaných úklidových prací budou také ekologické čisticí prostředky, úklidové potřeby, úklidová technika a vybavení sloužící pro výkon této služby. Dále budou součástí předmětu plnění dodávky čisticích prostředků a hygienických potřeb objednaných dle aktuálních potřeb a požadavků zadavatele.
Interne Kennung: 2500799
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Úklidové služby RP Ostrava – Šumperk