825582-2025 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke – Leasing operacyjny na dostawę samochodu specjalistycznego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLeasing operacyjny na dostawę samochodu specjalistycznego.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest leasing operacyjny na dostawę nowego samochodu specjalistycznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Warunki leasingu, stanowiące Załącznik nr 6 do SWZ oraz specyfikacja techniczna samochodu, stanowiąca Załącznik nr 7 do SWZ. 3. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji na samochód, na okres określony w specyfikacji technicznej. 4. Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym i być dopuszczony do poruszania się po drogach publicznych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r., Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. 2020 r., poz. 110 z późn. zm.). 5. Pojazd musi posiadać świadectwo homologacji lub inny dokument dopuszczający do ruchu drogowego na terenie UE. 6. Zamawiający ma prawo do uiszczenia na pojeździe swoich znaków firmowych przez cały okres trwania umowy, co nie spowoduje utraty gwarancji. Powyższe w żaden sposób nie może obniżyć wartości przedmiotu leasingu. 7. Wykonawca wyraża zgodę na zamontowanie przez Zamawiającego we własnym zakresie, systemu monitoringu pojazdu GPS, bez utraty prawa do dochodzenia roszczeń z tytułu udzielonej gwarancji na przedmiot zamówienia. 8. Przygotowanie umowy zgodnie z zapisami niniejszej SWZ leży po stronie Wykonawcy.
Interne KennungZP.26.KZ.9PZP.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
LosLOT-0001
TitelLeasing operacyjny na dostawę samochodu specjalistycznego
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest leasing operacyjny na dostawę nowego samochodu specjalistycznego. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Warunki leasingu, stanowiące Załącznik nr 6 do SWZ oraz specyfikacja techniczna samochodu, stanowiąca Załącznik nr 7 do SWZ. 3.Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji na samochód, na okres określony w specyfikacji technicznej. 4.Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym i być dopuszczony do poruszania się po drogach publicznych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r., Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. 2024 r., poz. 1251 t. j). 5.Pojazd musi posiadać świadectwo homologacji lub inny dokument dopuszczający do ruchu drogowego na terenie UE. 6.Zamawiający ma prawo do umieszczenia na pojeździe swoich znaków firmowych przez cały okres trwania umowy, co nie spowoduje utraty gwarancji. Powyższe w żaden sposób nie może obniżyć wartości przedmiotu leasingu. 7.Wykonawca wyraża zgodę na zamontowanie przez Zamawiającego we własnym zakresie, systemu monitoringu pojazdu GPS, bez utraty prawa do dochodzenia roszczeń z tytułu udzielonej gwarancji na przedmiot zamówienia.