See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa stymulatorów dla Oddziału Kardiologicznego
Beschreibung: 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa stymulatorów dla Oddziału Kardiologicznego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 13 części (pakietów). Wykonawca może składać ofertę do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Na czas trwania umowy Wykonawca nieodpłatnie zapewnia: a) skład konsygnacyjny (komis) przedmiotu zamówienia ( nie dotyczy pakietu nr 9) b) przekazanie do używania Zamawiającemu po 2 sztuki kabli do pomiarów śródoperacyjnych ( nie dotyczy pakietu nr 9) Wykonawca zobowiązuje się do uzupełnienia depozytu w terminie do 2 dni roboczych od złożenia przez Zamawiającego protokołu zużycia wszczepionych stymulatorów , na podstawie zgłoszenia Zamawiającego dokonanego pisemnie, faksem lub drogą elektroniczną. Termin ważności oferowanych wyrobów nie krótszy niż 12 miesięcy od daty dostawy. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy wyrobów identycznych z zaproponowanymi w ofercie. Wykonawca zobowiązuje się w trakcie realizacji umowy, do przedstawienia dokumentów potwierdzających dopuszczenie do obrotu oferowanych wyrobów zgodnie z obowiązującą ustawą w terminie 5 dni od dnia wezwania przez Zamawiającego.
Interne Kennung: FDZP.226.68.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33158210 Stimulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182000 Ausrüstung für die Unterstützung der Herzfunktionen, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 Stymulator jednojamowy podstawowy VVI MRI – SR z elektrodami
Beschreibung: Stymulator jednojamowy podstawowy VVI MRI – SR z elektrodami
Interne Kennung: PAKIET 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33182000 Ausrüstung für die Unterstützung der Herzfunktionen, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 Stymulator jednojamowy VVI – SR z elektrodami
Beschreibung: Stymulator jednojamowy VVI – SR z elektrodami
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 Stymulator dwujamowy podstawowy – DDDR z elektrodami
Beschreibung: Stymulator dwujamowy podstawowy – DDDR z elektrodami
Interne Kennung: PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 Stymulator serca DDDR dwujamowy zaawansowany
Beschreibung: Stymulator serca DDDR dwujamowy zaawansowany
Interne Kennung: PAKIET 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 Kardiowerter defibrylator – AICD, jednojamowy ICD
Beschreibung: Kardiowerter defibrylator – AICD, jednojamowy ICD
Interne Kennung: PAKIET 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 Kardiowerter defibrylator – AICD, jednojamowy ICD z funkcją detekcji w przedsionku
Beschreibung: Kardiowerter defibrylator – AICD, jednojamowy ICD z funkcją detekcji w przedsionku
Interne Kennung: PAKIET 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7 Kardiowerter defibrylator - AICD, dwujamowy 35 J z elektrodą ICD DR
Beschreibung: Kardiowerter defibrylator - AICD, dwujamowy 35 J z elektrodą ICD DR
Interne Kennung: PAKIET 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8 Stymulator trójjamowy resynchronizujący DDDR (BIV) z kompletem elektrod RA, RV, CS i zestawem do angiografii CS
Beschreibung: Stymulator trójjamowy resynchronizujący DDDR (BIV) z kompletem elektrod RA, RV, CS i zestawem do angiografii CS
Interne Kennung: PAKIET 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9 Introducer do elektrod
Beschreibung: Introducer do elektrod
Interne Kennung: PAKIET 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10 Kardiowertery z funkcją terapii resynchronizującej
Beschreibung: Kardiowertery z funkcją terapii resynchronizującej
Interne Kennung: PAKIET 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11 Rejestrator pętlowy
Beschreibung: Rejestrator pętlowy
Interne Kennung: PAKIET 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12 Zestaw do HBP
Beschreibung: Zestaw do HBP
Interne Kennung: PAKIET 12
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13 Elektrody stymulujące CSP
Beschreibung: Elektrody stymulujące CSP
Interne Kennung: PAKIET 13