See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor de schoonmaak van de ruiten van het gebouw in de Rue de Fragnée 2 in 4000 Luik
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp de schoonmaak van de ruiten van het gebouw in de Rue de Fragnée 2 in 4000 Luik voor FOD Financiën.
Interne Kennung: FIN/2025/018
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FIN/2025/018 - 1 - Schoonmaak van de ruiten Luik
Beschreibung: schoonmaak van de ruiten van het gebouw in de Rue de Fragnée 2 in 4000 Luik
Interne Kennung: 1